Синдикатът на административните служители „Подкрепа“ изпрати отворено писмо до министър-председателя, министъра на финансите, ръководители на ключови държавни институции и администрации, с което изразява категорично несъгласие с намеренията за механично намаляване на разходите за администрацията с 10%.


























